Tootja: Techly
Mudel: ICA-LCD 316S
EAN: 8051128107234
Techly ICA-LCD 316S. Paigaldus: Eraldiseisev, Maksimaalne kaal (mahutavus): 50 kg, Ekraani minimaalne suurus: 58,4 cm (23"), Ekraani maksimaalne suurus: 109,2 cm (43"), Paigaldussüsteemi ühilduvus (min): 100 x 100 mm, Paigaldussüsteemi ühilduvus (max): 200 x 200 mm. Pöördenurga ulatus: -30 - 30°. Toote värv: Must
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
Techly ICA-LCD 316S monitori kinnitus ja alus 109,2 cm (43") Must Laud | €55.08 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Paigaldamine | |
| Maksimaalne kaal (mahutavus) | 50 kg |
| Ekraani minimaalne suurus | 58,4 cm |
| Ekraani maksimaalne suurus | 109,2 cm |
| Kinnituse tüüp | Laud |
| Paigaldus | Eraldiseisev |
| Sobilik teleri jaoks | |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (min) | 100 x 100 mm |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (max) | 200 x 200 mm |
| VESA-paigaldusliidesed | 100 x 100,100 x 200,200 x 100,200 x 200 mm |
| Toetatud ekraanide arv | 1 |
| Disain | |
| Toote värv | Must |
| Lehekülje paigutus | Maastik |
| Vargusevastane funktsioon | |
| Sertifikaat | CE |
| Ergonoomika | |
| Pöördenurga ulatus | -30 - 30 ° |
| Juhtmehaldus | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 220 mm |
| Sügavus | 125 mm |
| Kõrgus | 450 mm |
| Kaal | 2,62 kg |
| Pakendi tüüp | Karp |
| Tehnilised andmed | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | CE |
| Garantiiaeg | 10 aasta(t) |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85299097 |
| Pakendi sisu | |
| Juhend | |