Tootja: Techly
Mudel: ICA-LCD 174NB
EAN: 8059018365597
Techly ICA-LCD 174NB. Paigaldus: Klamber, Maksimaalne kaal (mahutavus): 16 kg, Ekraani minimaalne suurus: 33 cm (13"), Ekraani maksimaalne suurus: 81,3 cm (32"), Paigaldussüsteemi ühilduvus (min): 75 x 75 mm, Paigaldussüsteemi ühilduvus (max): 100 x 100 mm. Kõrguse reguleerimine, Kaldenurk: -45 - 45°. Toote värv: Must
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Paigaldamine | |
| Maksimaalne kaal (mahutavus) | 16 kg |
| Maksimaalne kandevõime (ekraani kohta) | 8 kg |
| Ekraani minimaalne suurus | 33 cm |
| Ekraani maksimaalne suurus | 81,3 cm |
| Kinnituse tüüp | Laud |
| Paigaldus | Klamber |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (min) | 75 x 75 mm |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (max) | 100 x 100 mm |
| VESA-paigaldusliidesed | 75 x 75,100 x 100 mm |
| Toetatud ekraanide arv | 1 |
| Disain | |
| Toote värv | Must |
| Korpuse materjal | Teras |
| Lehekülje paigutus | Horisontaalpaigutus/vertikaalpaigutus |
| Vargusevastane funktsioon | |
| Ergonoomika | |
| Kõrguse reguleerimine | |
| Kõrguse reguleerimise ulatus | 100 - 400 mm |
| Kaldenurk | -45 - 45 ° |
| Rotatsiooni nurk | 180 ° |
| Hoidikute arv | 1 |
| Reguleeritavad riiulid | |
| Juhtmehaldus | |
| Pööratavus | |
| Kalde reguleerimine | |
| Pakendi sisu | |
| Kaasas klamber | |
| Kaasas VESA-kinnitus | |
| Paigalduskomplekt | |
| Juhend | |
| Logistika andmed | |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 4 tk |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 4,17 kg |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Tehnilised andmed | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS |
| Garantiiaeg | 2 aasta(t) |