Tootja: StarTech.com
Mudel: ARMQUADPS
EAN: 0065030881456
StarTech.com ARMQUADPS. Paigaldus: Klamber, Maksimaalne kaal (mahutavus): 11300 kg, Ekraani minimaalne suurus: 33 cm (13"), Ekraani maksimaalne suurus: 68,6 cm (27"), Paigaldussüsteemi ühilduvus (min): 75 x 75 mm, Paigaldussüsteemi ühilduvus (max): 100 x 100 mm. Kõrguse reguleerimine, Pöördenurga ulatus: -180 - 180°, Kaldenurk: -15 - 90°. Toote värv: Hõbe
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Paigaldamine | |
| Maksimaalne kaal (mahutavus) | 11300 kg |
| Ekraani minimaalne suurus | 33 cm |
| Ekraani maksimaalne suurus | 68,6 cm |
| Kinnituse tüüp | Laud |
| Paigaldus | Klamber |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (min) | 75 x 75 mm |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (max) | 100 x 100 mm |
| Toetatud ekraanide arv | 4 |
| Pikendus (max) | 42 cm |
| Lauaplaadi paksus (min) | 2 cm |
| Lauaplaadi paksus (max) | 6 cm |
| Disain | |
| Toote värv | Hõbe |
| Korpuse materjal | Alumiinium |
| Sertifikaat | CE, TAA, REACH |
| Ergonoomika | |
| Kõrguse reguleerimine | |
| Kaldenurk | -15 - 90 ° |
| Pöördenurga ulatus | -180 - 180 ° |
| Rotatsiooni nurk | 360 ° |
| Juhtmehaldus | |
| Pakendi sisu | |
| Sisaldab mutrivõtit | |
| Mutrivõtme tüüp | Kuuskantvõti |
| Kaasas klamber | |
| Kaasas VESA-kinnitus | |
| Juhtmeklemmide arv | 4 |
| Kaasas kruvid | |
| Kruvide arv | 26 |
| Juhend | |
| Logistika andmed | |
| Põhikasti (välimise) laius | 270 mm |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 885 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 345 mm |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 1 tk |
| Harmonized System (HS) kood | 85299097 |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 940 mm |
| Sügavus | 420 mm |
| Kõrgus | 910 mm |
| Kaal | 9,5 kg |
| Pakendi laius | 270 mm |
| Pakendi sügavus | 885 mm |
| Pakendi kõrgus | 345 mm |
| Pakendi kaal | 12,7 kg |
| Tehnilised andmed | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS |