Tootja: StarTech.com
Mudel: ARMPIVSTND
EAN: 0065030859516
StarTech.com ARMPIVSTND. Paigaldus: Eraldiseisev, Maksimaalne kaal (mahutavus): 14 kg, Ekraani minimaalne suurus: 30,5 cm (12"), Ekraani maksimaalne suurus: 86,4 cm (34"), Paigaldussüsteemi ühilduvus (min): 75 x 75 mm, Paigaldussüsteemi ühilduvus (max): 100 x 100 mm. Kõrguse reguleerimine, Kaldenurk: -15 - 45°. Toote värv: Hõbe
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.photopoint.ee |
Lauatugi Ekraanile Startech ARMPIVSTND | €145.99 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Paigaldamine | |
| Maksimaalne kaal (mahutavus) | 14 kg |
| Ekraani minimaalne suurus | 30,5 cm |
| Ekraani maksimaalne suurus | 86,4 cm |
| Kinnituse tüüp | Laud |
| Paigaldus | Eraldiseisev |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (min) | 75 x 75 mm |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (max) | 100 x 100 mm |
| Toetatud ekraanide arv | 1 |
| Disain | |
| Toote värv | Hõbe |
| Korpuse materjal | Alumiinium, Teras |
| Sertifikaat | CE, TAA, REACH |
| Ergonoomika | |
| Kõrguse reguleerimine | Jah |
| Kaldenurk | -15 - 45 ° |
| Rotatsiooni nurk | 360 ° |
| Liikumisulatus | 0 - 60 ° |
| Kummijalad | Jah |
| Pakendi sisu | |
| Sisaldab mutrivõtit | Jah |
| Juhtmeklemmide arv | 1 |
| Kaasasolevate otsakorkide arv | 5 tk |
| Kaasas kruvid | Jah |
| Kruvide arv | 10 |
| Juhend | Jah |
| Logistika andmed | |
| Põhikasti (välimise) laius | 500 mm |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 553 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 304 mm |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 4 tk |
| Harmonized System (HS) kood | 85299097 |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 330 mm |
| Sügavus | 260 mm |
| Kõrgus | 105 mm |
| Kaal | 2,4 kg |
| Pakendi laius | 273 mm |
| Pakendi sügavus | 538 mm |
| Pakendi kõrgus | 118 mm |
| Pakendi kaal | 3,3 kg |
| Tehnilised andmed | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS |