Tootja: StarTech.com
Mudel: ARMPIVOTV2
EAN: 0065030870160
StarTech.com ARMPIVOTV2. Paigaldus: Klamber, Maksimaalne kaal (mahutavus): 8 kg, Ekraani minimaalne suurus: 33 cm (13"), Ekraani maksimaalne suurus: 81,3 cm (32"), Paigaldussüsteemi ühilduvus (min): 75 x 75 mm, Paigaldussüsteemi ühilduvus (max): 100 x 100 mm. Kõrguse reguleerimine, Kaldenurk: -45 - 45°. Toote värv: Must
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
eltek.lv |
StarTech wymonitor 13" - 34" (ARMPIVOTV2) | €88.39 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Paigaldamine | |
| Maksimaalne kaal (mahutavus) | 8 kg |
| Ekraani minimaalne suurus | 33 cm |
| Ekraani maksimaalne suurus | 81,3 cm |
| Kinnituse tüüp | Laud |
| Paigaldus | Klamber |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (min) | 75 x 75 mm |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (max) | 100 x 100 mm |
| Toetatud ekraanide arv | 1 |
| Lauaplaadi paksus (min) | 1 cm |
| Lauaplaadi paksus (max) | 8,8 cm |
| Disain | |
| Toote värv | Must |
| Korpuse materjal | Plast, Teras |
| Sertifikaat | CE, REACH |
| Ergonoomika | |
| Kõrguse reguleerimine | Jah |
| Kaldenurk | -45 - 45 ° |
| Pöördenurk | 180 ° |
| Rotatsiooni nurk | 360 ° |
| Juhtmehaldus | Jah |
| Pakendi sisu | |
| Sisaldab mutrivõtit | Jah |
| Mutrivõtme tüüp | Kuuskantvõti |
| Kaasas klamber | Jah |
| Juhtmeklemmide arv | 1 |
| Number of rubber pads included | 5 tk |
| Kaasas kruvid | Jah |
| Kruvide arv | 20 |
| Kaasas olevate seibide arv | 4 |
| Kaasas olevate vahetükkide arv | 4 |
| Kaasas läbiviigu alusplaat | Jah |
| Juhend | Jah |
| Logistika andmed | |
| Põhikasti (välimise) laius | 512 mm |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 269 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 352 mm |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 6 tk |
| Harmonized System (HS) kood | 85299097 |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 548 mm |
| Sügavus | 114 mm |
| Kõrgus | 148 mm |
| Kaal | 2,4 kg |
| Pakendi laius | 493 mm |
| Pakendi sügavus | 128 mm |
| Pakendi kõrgus | 112 mm |
| Pakendi kaal | 3,1 kg |
| Tehnilised andmed | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS |
| Maksimaalne statiivi kõrgus | 44,3 cm |