Tootja: StarTech.com
Mudel: ARMDUOVS
EAN: 0065030879897
StarTech.com ARMDUOVS. Paigaldus: Eraldiseisev, Maksimaalne kaal (mahutavus): 16 kg, Ekraani minimaalne suurus: 33 cm (13"), Ekraani maksimaalne suurus: 68,6 cm (27"), Paigaldussüsteemi ühilduvus (min): 75 x 75 mm, Paigaldussüsteemi ühilduvus (max): 100 x 100 mm. Kõrguse reguleerimine, Pöördenurga ulatus: -15 - 15°, Kaldenurk: -15 - 15°. Toote värv: Must, Hõbe
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.photopoint.ee |
Lauatugi Ekraanile Startech ARMDUOVS | €179.99 |
|
www.ox.ee |
StarTech VERTICAL DUAL MONITOR STAND . | €199.00 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Paigaldamine | |
| Maksimaalne kaal (mahutavus) | 16 kg |
| Ekraani minimaalne suurus | 33 cm |
| Ekraani maksimaalne suurus | 68,6 cm |
| Kinnituse tüüp | Laud |
| Paigaldus | Eraldiseisev |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (min) | 75 x 75 mm |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (max) | 100 x 100 mm |
| Toetatud ekraanide arv | 2 |
| Disain | |
| Toote värv | Must, Hõbe |
| Korpuse materjal | Alumiinium, Plast |
| Sertifikaat | REACH, CE |
| Ergonoomika | |
| Kõrguse reguleerimine | |
| Kaldenurk | -15 - 15 ° |
| Pöördenurga ulatus | -15 - 15 ° |
| Rotatsiooni nurk | 360 ° |
| Pakendi sisu | |
| Sisaldab mutrivõtit | |
| Mutrivõtme tüüp | Kuuskantvõti |
| Kaasas VESA-kinnitus | |
| Kaasas kruvid | |
| Kruvide arv | 34 |
| Kaasas olevate seibide arv | 8 |
| Kaasas olevate vahetükkide arv | 16 |
| Kasutusjuhend | |
| Logistika andmed | |
| Põhikasti (välimise) laius | 360 mm |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 575 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 340 mm |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 2 tk |
| Harmonized System (HS) kood | 85299097 |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 290 mm |
| Sügavus | 515 mm |
| Kõrgus | 754 mm |
| Kaal | 4,7 kg |
| Pakendi laius | 340 mm |
| Pakendi sügavus | 555 mm |
| Pakendi kõrgus | 160 mm |
| Pakendi kaal | 5,3 kg |
| Tehnilised andmed | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS |