Tootja: StarTech.com
Mudel: ARMDUOSS
EAN: 0065030879859
StarTech.com ARMDUOSS. Paigaldus: Eraldiseisev, Maksimaalne kaal (mahutavus): 8 kg, Ekraani maksimaalne suurus: 61 cm (24"), Paigaldussüsteemi ühilduvus (min): 75 x 75 mm, Paigaldussüsteemi ühilduvus (max): 100 x 100 mm. Kõrguse reguleerimine, Kaldenurk: -15 - 15°. Toote värv: Roostevaba teras
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
eltek.lv |
StarTech wy2 monitory do 24" (ARMDUOSS) | €160.91 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Paigaldamine | |
| Maksimaalne kaal (mahutavus) | 8 kg |
| Ekraani maksimaalne suurus | 61 cm |
| Kinnituse tüüp | Laud |
| Paigaldus | Eraldiseisev |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (min) | 75 x 75 mm |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (max) | 100 x 100 mm |
| VESA-paigaldusliidesed | 75 x 75,100 x 100 mm |
| Toetatud ekraanide arv | 2 |
| Disain | |
| Toote värv | Roostevaba teras |
| Korpuse materjal | Alumiinium, Plast, Roostevaba teras |
| Sertifikaat | CE, REACH |
| Ergonoomika | |
| Kõrguse reguleerimine | |
| Kaldenurk | -15 - 15 ° |
| Pöördenurk | 360 ° |
| Pakendi sisu | |
| Sisaldab mutrivõtit | |
| Mutrivõtme tüüp | Kuuskantvõti |
| Juhtmeklemmide arv | 3 |
| Kaasasolevate otsakorkide arv | 1 tk |
| Kaasas kruvid | |
| Kruvide arv | 19 |
| Kaasas olevate vahetükkide arv | 8 |
| Juhend | |
| Logistika andmed | |
| Põhikasti (välimise) laius | 730 mm |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 320 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 250 mm |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 2 tk |
| Harmonized System (HS) kood | 85299097 |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 950 mm |
| Sügavus | 180 mm |
| Kõrgus | 410 mm |
| Kaal | 7,28 kg |
| Pakendi laius | 72 mm |
| Pakendi sügavus | 31 mm |
| Pakendi kõrgus | 13 mm |
| Pakendi kaal | 7,38 kg |
| Tehnilised andmed | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS |
| Muud funktsioonid | |
| VESA paigaldamine | |