Tootja: Neomounts
Mudel: NM-D750WHITE
EAN: 8717371445843
Neomounts NM-D750WHITE. Paigaldus: Klamber/läbiv polt, Maksimaalne kaal (mahutavus): 9 kg, Ekraani minimaalne suurus: 25,4 cm (10"), Ekraani maksimaalne suurus: 81,3 cm (32"), Paigaldussüsteemi ühilduvus (min): 75 x 75 mm, Paigaldussüsteemi ühilduvus (max): 100 x 100 mm. Kõrguse reguleerimine, Kaldenurk: 0 - 180°. Toote värv: Valge
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
NEOMOUNTS BY NEWSTAR SELECT NM-D750 | €126.49 |
|
www.pure-gaming.fr |
Neomounts by Newstar Select support moniteur de bureau | €139.90 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Paigaldamine | |
| Maksimaalne kaal (mahutavus) | 9 kg |
| Ekraani minimaalne suurus | 25,4 cm |
| Ekraani maksimaalne suurus | 81,3 cm |
| Kinnituse tüüp | Laud |
| Paigaldus | Klamber/läbiv polt |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (min) | 75 x 75 mm |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (max) | 100 x 100 mm |
| Toetatud ekraanide arv | 1 |
| Kaugus seinast (minimaalne) | 12,2 cm |
| Kaugus seinast (maksimaalne) | 64,7 cm |
| Disain | |
| Toote värv | Valge |
| Ergonoomika | |
| Kõrguse reguleerimine | Jah |
| Kõrguse reguleerimise tüüp | Gaasvedru |
| Kõrguse reguleerimise ulatus | 170 - 510 mm |
| Kaldenurk | 0 - 180 ° |
| Pöördenurk | 360 ° |
| Rotatsiooni nurk | 180 ° |
| Logistika andmed | |
| Põhikasti (välimise) laius | 510 mm |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 330 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 475 mm |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 4 tk |
| Harmonized System (HS) kood | 7326909890 |
| Tooteid kaubaaluse kohta (euroalus) | 56 tk |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Sügavus | 615 mm |
| Kõrgus | 505 mm |
| Pakendi laius | 316 mm |
| Pakendi sügavus | 112 mm |
| Pakendi kõrgus | 485 mm |
| Muud funktsioonid | |
| Päritoluriik | Hiina |