Tootja: Neomounts
Mudel: FPMA-D1330DWHITE
EAN: 5054629369432
Neomounts by Newstar monitori kinnitus on suurepärane lisand igale töölauale, eriti kui soovite oma laua ruumi optimeerida. Kinnituse klamber/läbiv polt toetab minimaalseid ekraani suuruseid alates 25,4 cm kuni maksimaalseteni 68,6 cm. Kinnitus suudab kanda kaalu kuni 9 kg, mistõttu on see ühilduv enamiku monitoride ja ekraanidega. Kinnitusel on VESA kinnitusvahemik 75x75 mm kuni 100x100 mm, sealhulgas kõrguse reguleerimine, kallutusnurga vahemik 0-15° ja pöördenurk 180°, tagades maksimaalse ergonoomilise mugavuse. Toode on valmistatud läikivast valgest värvist ning selle kaugus seinast on minimaalselt 4 cm ja maksimaalselt 43 cm. Kõrguse reguleerimisvahemik on 0–400 mm ning seda saab reguleerida käsitsi. Toote pakendimõõtmed on 460 x 190 x 125 mm, mistõttu on see kerge installida ja hõlpsasti ladustatav. Monitorikinnituse laud sobib ideaalselt neile, kes soovivad parandada oma tööasendit ja omada rohkem vaba lauaruumi.
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.proline.lv |
Newstar flat screen desk mount | €116.50 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Paigaldamine | |
| Maksimaalne kaal (mahutavus) | 9 kg |
| Ekraani minimaalne suurus | 25,4 cm |
| Ekraani maksimaalne suurus | 68,6 cm |
| Kinnituse tüüp | Laud |
| Paigaldus | Klamber/läbiv polt |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (min) | 75 x 75 mm |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (max) | 100 x 100 mm |
| Toetatud ekraanide arv | 2 |
| Kaugus seinast (minimaalne) | 4 cm |
| Kaugus seinast (maksimaalne) | 43 cm |
| Disain | |
| Toote värv | Valge |
| Ergonoomika | |
| Kõrguse reguleerimine | Jah |
| Kõrguse reguleerimise tüüp | Manuaal |
| Kõrguse reguleerimise ulatus | 0 - 400 mm |
| Kaldenurk | 0 - 15 ° |
| Pöördenurk | 180 ° |
| Rotatsiooni nurk | 360 ° |
| Logistika andmed | |
| Põhikasti (välimise) laius | 475 mm |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 400 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 270 mm |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 4 tk |
| Harmonized System (HS) kood | 7326909890 |
| Tooteid kaubaaluse kohta (euroalus) | 96 tk |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kõrgus | 400 mm |
| Pakendi laius | 190 mm |
| Pakendi sügavus | 125 mm |
| Pakendi kõrgus | 460 mm |
| Muud funktsioonid | |
| Päritoluriik | Hiina |