Tootja: Neomounts
Mudel: FPMA-W1020
EAN: 4055895357315
Neomounts FPMA-W1020. Maksimaalne kaal (mahutavus): 10 kg, Ekraani minimaalne suurus: 25,4 cm (10"), Ekraani maksimaalne suurus: 76,2 cm (30"), Paigaldussüsteemi ühilduvus (min): 75 x 75 mm, Paigaldussüsteemi ühilduvus (max): 100 x 100 mm. Kaldenurk: 0 - 180°. Toote värv: Hõbe
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
mts.ee |
Neomounts by Newstar FPMA-W1020 monitori kinnitus ja alus 76,2 cm (30") Hõbe | €211.62 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Paigaldamine | |
| Maksimaalne kaal (mahutavus) | 10 kg |
| Ekraani minimaalne suurus | 25,4 cm |
| Ekraani maksimaalne suurus | 76,2 cm |
| Kinnituse tüüp | Sein |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (min) | 75 x 75 mm |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (max) | 100 x 100 mm |
| Toetatud ekraanide arv | 1 |
| Kaugus seinast (minimaalne) | 14 cm |
| Kaugus seinast (maksimaalne) | 34 cm |
| Disain | |
| Toote värv | Hõbe |
| Ergonoomika | |
| Kaldenurk | 0 - 180 ° |
| Pöördenurk | 260 ° |
| Rotatsiooni nurk | 180 ° |
| Logistika andmed | |
| Põhikasti (välimise) laius | 360 mm |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 340 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 300 mm |
| Põhikasti (välimine) brutokaal | 8,75 kg |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 4 tk |
| Peamise pakendi netokaal | 8 kg |
| Harmonized System (HS) kood | 85299097 |
| Tooteid kaubaaluse kohta (euroalus) | 96 tk |
| Muud funktsioonid | |
| Päritoluriik | Taiwan |
| Kinnitusliides | 75x75mm / 100x100mm |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Pakendi laius | 330 mm |
| Pakendi sügavus | 160 mm |
| Pakendi kõrgus | 140 mm |
| Pakendi netokaal | 1,75 kg |