Tootja: Neomounts
Mudel: FPMA-HAW300
EAN: 8717371446567
Neomounts FPMA-HAW300. Maksimaalne kaal (mahutavus): 3 kg, Ekraani minimaalne suurus: 25,4 cm (10"), Ekraani maksimaalne suurus: 61 cm (24"), Paigaldussüsteemi ühilduvus (min): 75 x 75 mm, Paigaldussüsteemi ühilduvus (max): 100 x 100 mm. Kõrguse reguleerimine, Pöördenurga ulatus: 0 - 370°, Kaldenurk: 0 - 60°. Toote värv: Valge
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Paigaldamine | |
| Maksimaalne kaal (mahutavus) | 3 kg |
| Ekraani minimaalne suurus | 25,4 cm |
| Ekraani maksimaalne suurus | 61 cm |
| Kinnituse tüüp | Sein |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (min) | 75 x 75 mm |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (max) | 100 x 100 mm |
| Toetatud ekraanide arv | 1 |
| Kaugus seinast (minimaalne) | 115 cm |
| Disain | |
| Toote värv | Valge |
| Ergonoomika | |
| Kõrguse reguleerimine | Jah |
| Kõrguse reguleerimise tüüp | Gaasvedru |
| Kõrguse reguleerimise ulatus | 1150 - 1350 mm |
| Kaldenurk | 0 - 60 ° |
| Pöördenurk | 370 ° |
| Pöördenurga ulatus | 0 - 370 ° |
| Rotatsiooni nurk | 180 ° |
| Juhtmehaldus | Jah |
| Logistika andmed | |
| Põhikasti (välimise) laius | 240 mm |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 340 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 720 mm |
| Põhikasti (välimine) brutokaal | 7,1 kg |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 1 tk |
| Peamise pakendi netokaal | 5,9 kg |
| Harmonized System (HS) kood | 85299097 |
| Tooteid kaubaaluse kohta (euroalus) | 12 tk |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Sügavus | 1150 mm |
| Kõrgus | 1350 mm |
| Pakendi laius | 240 mm |
| Pakendi sügavus | 340 mm |
| Pakendi kõrgus | 720 mm |
| Pakendi netokaal | 5,9 kg |
| Muud funktsioonid | |
| Päritoluriik | Taiwan |