Tootja: Neomounts
Mudel: FPMA-D960GROMMET
EAN: 8717371444037
Neomounts FPMA-D960GROMMET. Paigaldus: Läbiva poldiga, Maksimaalne kaal (mahutavus): 12 kg, Ekraani minimaalne suurus: 25,4 cm (10"), Ekraani maksimaalne suurus: 76,2 cm (30"), Paigaldussüsteemi ühilduvus (min): 75 x 75 mm, Paigaldussüsteemi ühilduvus (max): 100 x 100 mm. Kõrguse reguleerimine. Toote värv: Must
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
datatronic.fi |
Neomounts by Newstar FPMA-D960GROMMET monitorin kiinnike ja jalusta 76,2 cm (30") Musta | €61.90 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Paigaldamine | |
| Maksimaalne kaal (mahutavus) | 12 kg |
| Ekraani minimaalne suurus | 25,4 cm |
| Ekraani maksimaalne suurus | 76,2 cm |
| Kinnituse tüüp | Laud |
| Paigaldus | Läbiva poldiga |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (min) | 75 x 75 mm |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (max) | 100 x 100 mm |
| Toetatud ekraanide arv | 1 |
| Disain | |
| Toote värv | Must |
| Ergonoomika | |
| Kõrguse reguleerimine | Jah |
| Kõrguse reguleerimise tüüp | Manuaal |
| Kõrguse reguleerimise ulatus | 0 - 400 mm |
| Logistika andmed | |
| Põhikasti (välimise) laius | 620 mm |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 140 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 130 mm |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 1 tk |
| Tooteid kaubaaluse kohta (euroalus) | 42 tk |
| Harmonized System (HS) kood | 7326909890 |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kõrgus | 400 mm |
| Pakendi laius | 620 mm |
| Pakendi sügavus | 140 mm |
| Pakendi kõrgus | 130 mm |
| Muud funktsioonid | |
| Päritoluriik | Madalmaad |