Tootja: Neomounts
Mudel: FPMA-D750DWHITE
EAN: 8717371446635
Neomounts FPMA-D750DWHITE. Paigaldus: Klamber/läbiv polt, Maksimaalne kaal (mahutavus): 8 kg, Ekraani minimaalne suurus: 25,4 cm (10"), Ekraani maksimaalne suurus: 81,3 cm (32"), Paigaldussüsteemi ühilduvus (min): 75 x 75 mm, Paigaldussüsteemi ühilduvus (max): 100 x 100 mm. Kõrguse reguleerimine, Kaldenurk: -85 - 85°. Toote värv: Valge
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
datatronic.fi |
Neomounts by Newstar FPMA-D750D 81,3 cm (32") Puristin/Läpipultattu Valkoinen | €219.90 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Paigaldamine | |
| Maksimaalne kaal (mahutavus) | 8 kg |
| Ekraani minimaalne suurus | 25,4 cm |
| Ekraani maksimaalne suurus | 81,3 cm |
| Kinnituse tüüp | Laud |
| Paigaldus | Klamber/läbiv polt |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (min) | 75 x 75 mm |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (max) | 100 x 100 mm |
| Toetatud ekraanide arv | 2 |
| Disain | |
| Toote värv | Valge |
| Ergonoomika | |
| Kõrguse reguleerimine | Jah |
| Kõrguse reguleerimise tüüp | Gaasvedru |
| Kõrguse reguleerimise ulatus | 0 - 310 mm |
| Reguleeritav sügavus | Jah |
| Sühavuse reguleerimisvahemik | 0 - 470 mm |
| Kaldenurk | -85 - 85 ° |
| Pöördenurk | 180 ° |
| Rotatsiooni nurk | 180 ° |
| Pöörlemispunktide arv | 3 |
| Juhtmehaldus | Jah |
| Logistika andmed | |
| Põhikasti (välimise) laius | 430 mm |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 495 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 520 mm |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 4 tk |
| Harmonized System (HS) kood | 7326909890 |
| Tooteid kaubaaluse kohta (euroalus) | 24 tk |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kõrgus | 500 mm |
| Pakendi laius | 480 mm |
| Pakendi sügavus | 400 mm |
| Pakendi kõrgus | 123 mm |
| Muud funktsioonid | |
| Päritoluriik | Hiina |