Tootja: ProXtend
Mudel: DC100WUN
EAN: 5714590008678
ProXtend DC100WUN. Otstarve: Sülearvuti, Toite tüüp: Hoonesisene, Sisendpinge: 12 - 24 V. Toote värv: Must, Korpuse materjal: Polükarbonaat, Akrüülnitriil butadieen stüreen (ABS). Jätkusuutlikkuse sertifikaadid: RoHS. Kaabli pikkus: 1,75 m. Kogus pakis: 1 tk
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Otstarve | Sülearvuti |
| Toite tüüp | Hoonesisene |
| Toitevoolu tüüp | DC1-to-DC2 |
| Sisendpinge | 12 - 24 V |
| Sisendsagedus | 50/60 Hz |
| Sisendvool | 12 A |
| Väljundvõimsus | 100 W |
| Väljundpinge | 19.5 V |
| Väljundvool | 5,2 A |
| Tõhusus | 89 protsenti |
| Kohandatav väljundpinge | |
| Toite kaitsefunktsioonid | Ülepinge, Ülevool, Ülekoormus, Lühis |
| Päritoluriik | Hiina |
| Brändiühilduvus | Kõik tootjad |
| Ühilduvus | 7.9mm*5.5mm For IBM LENOVO 20V3.25A/4.5A 7.4*5.0mm For Hp 18.5V3.5A 19.5V3.33A 19V4.74A 6.5mm*4.4mm For SONY LG 19V1.3A/1.7A/2.1A 19.5V2A/3.33A/3.9A/4.7A 5.5*3.0mm For Samsung 19V3.15A 19V3.16A 19V4.22A 19V4.74A 5.5*2.5mm For Toshiba Lenovo ASUS 19V3.42A 19V3.95A 19V4.74A 20V3.25A 20V4.5A 5.5mm*1.7mm For Acer 19V3.42A 19V3.95A 19V4.74A 4.5*3.0mm For Dell 19.5V3.34A 19.5V4.62A 4.5*3.0mm For HP 19.5V3.33A 19.5V4.62A 4.0*1.35mm For Asus 19V3.42A 4.0*1.7mm New For LENOVO 20V3.25A 20V4.5A 3.0*1.0 For Asus/Samsung/Acer 19V 2.1A/2.37A/3.16A 2.5*0.7 For Asus 19V 1.58A/2.1A 7.4*5.0mm For Dell 19.5V3.34A 19.5V4.62A USB Type For LENOVO IBM 20V2.25A 20V3.25A 20V4.5A 4.8*1.7mm Black For Hp 19.5V3.33A 4.5*3.0mm For Asus 19V3.42A |
| Sertifikaat | CE |
| Disain | |
| Toote värv | Must |
| Korpuse materjal | Polükarbonaat, Akrüülnitriil butadieen stüreen (ABS) |
| LED-indikaatorid | |
| Sobib kasutamiseks välitingimustes | |
| Sobib siseruumis kasutamiseks | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaabli pikkus | 1,75 m |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | -10 - 40 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -25 - 70 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 5 - 90 protsenti |
| Suhteline õhuniiskus (H-H) hoiustamisel | 10 - 95 protsenti |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Jätkusuutlikkus | |
| Jätkusuutlikkuse järgimine | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85044095 |