Tootja: Neomounts
Mudel: FPMA-D1130
EAN: 8717371441821
Neomounts by Newstar FPMA-D1130. Maksimaalne kaal (mahutavus): 10 kg, Ekraani minimaalne suurus: 25,4 cm (10"), Ekraani maksimaalne suurus: 76,2 cm (30"), Paigaldussüsteemi ühilduvus (min): 75 x 75 mm, Paigaldussüsteemi ühilduvus (max): 100 x 100 mm. Kõrguse reguleerimine, Kaldenurk: 180. Toote värv: Hõbe
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
NEOMOUNTS BY NEWSTAR NEWSTAR FPMA-D1130 | €194.31 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Paigaldamine | |
| Maksimaalne kaal (mahutavus) | 10 kg |
| Ekraani minimaalne suurus | 25,4 cm |
| Ekraani maksimaalne suurus | 76,2 cm |
| Kinnituse tüüp | Laud |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (min) | 75 x 75 mm |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (max) | 100 x 100 mm |
| Toetatud ekraanide arv | 1 |
| Kaugus seinast (minimaalne) | 12 cm |
| Kaugus seinast (maksimaalne) | 56 cm |
| Disain | |
| Toote värv | Hõbe |
| Ergonoomika | |
| Kõrguse reguleerimine | |
| Kõrguse reguleerimise ulatus | 250 - 350 mm |
| Kaldenurk | 180 ° |
| Pöördenurk | 300 ° |
| Rotatsiooni nurk | 180 ° |
| Muud funktsioonid | |
| Kinnitusliides | VESA (75x75mm / 100x100mm) |