Tootja: Multibrackets
Mudel: 7419
EAN: 7350022737419
Multibrackets 7419. Paigaldus: Eraldiseisev, Maksimaalne kaal (mahutavus): 30 kg, Ekraani minimaalne suurus: 61 cm (24"), Ekraani maksimaalne suurus: 81,3 cm (32"), Paigaldussüsteemi ühilduvus (min): 75 x 75 mm, Paigaldussüsteemi ühilduvus (max): 100 x 100 mm. Kaldenurk: -20 - 20°. Toote värv: Must
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
Multibrackets 7419 monitori kinnitus ja alus 81,3 cm (32") Must Laud | €611.04 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Paigaldamine | |
| Maksimaalne kaal (mahutavus) | 30 kg |
| Ekraani minimaalne suurus | 61 cm |
| Ekraani maksimaalne suurus | 81,3 cm |
| Kinnituse tüüp | Laud |
| Paigaldus | Eraldiseisev |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (min) | 75 x 75 mm |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (max) | 100 x 100 mm |
| VESA-paigaldusliidesed | 75 x 75,100 x 100 mm |
| Toetatud ekraanide arv | 2 |
| Disain | |
| Toote värv | Must |
| Korpuse materjal | Alumiinium, Teras |
| Lihtne paigaldada | |
| Ergonoomika | |
| Kaldenurk | -20 - 20 ° |
| Rotatsiooni nurk | 180 ° |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 924 mm |
| Sügavus | 307 mm |
| Kõrgus | 470 mm |
| Kaal | 4,5 kg |
| Pakendi laius | 351 mm |
| Pakendi sügavus | 562 mm |
| Pakendi kõrgus | 170 mm |
| Pakendi kaal | 6,23 kg |
| Pakendi tüüp | Karp |
| Logistika andmed | |
| Transpordikasti laius | 35,1 cm |
| Transpordikasti pikkus | 56,2 cm |
| Transpordikasti kõrgus | 17 cm |
| Tarnekasti (sisemine) brutokaal | 6,23 kg |