Tootja: Multibrackets
Mudel: 7198
EAN: 4056572734856
Multibrackets 7198. Paigaldus: Klamber/läbiv polt, Maksimaalne kaal (mahutavus): 20 kg, Ekraani minimaalne suurus: 38,1 cm (15"), Ekraani maksimaalne suurus: 81,3 cm (32"), Paigaldussüsteemi ühilduvus (min): 75 x 75 mm, Paigaldussüsteemi ühilduvus (max): 100 x 100 mm. Kõrguse reguleerimine, Kaldenurk: -45 - 75°. Toote värv: Hõbe
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Paigaldamine | |
| Maksimaalne kaal (mahutavus) | 20 kg |
| Ekraani minimaalne suurus | 38,1 cm |
| Ekraani maksimaalne suurus | 81,3 cm |
| Kinnituse tüüp | Laud |
| Paigaldus | Klamber/läbiv polt |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (min) | 75 x 75 mm |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (max) | 100 x 100 mm |
| VESA-paigaldusliidesed | 75 x 75,100 x 100 mm |
| Toetatud ekraanide arv | 2 |
| Disain | |
| Toote värv | Hõbe |
| Korpuse materjal | Alumiinium |
| Lihtne paigaldada | |
| Ergonoomika | |
| Kõrguse reguleerimine | |
| Kaldenurk | -45 - 75 ° |
| Rotatsiooni nurk | 90 ° |
| Pöördenurk | 180 ° |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 755 mm |
| Sügavus | 395 mm |
| Kaal | 5,9 kg |
| Pakendi laius | 220 mm |
| Pakendi sügavus | 540 mm |
| Pakendi kõrgus | 145 mm |
| Pakendi kaal | 6,5 kg |
| Pakendi tüüp | Karp |
| Logistika andmed | |
| Transpordikasti laius | 23,5 cm |
| Transpordikasti pikkus | 55,5 cm |
| Transpordikasti kõrgus | 45,5 cm |
| Tarnekasti (sisemine) brutokaal | 20 kg |
| Tooteid tarnekasti (sisemine) kohta | 3 tk |