Tootja: Multibrackets
Mudel: 7147
EAN: 7350073737147
Multibrackets 7147. Paigaldus: Klamber, Maksimaalne kaal (mahutavus): 18 kg, Ekraani minimaalne suurus: 38,1 cm (15"), Ekraani maksimaalne suurus: 124,5 cm (49"), Paigaldussüsteemi ühilduvus (min): 75 x 75 mm, Paigaldussüsteemi ühilduvus (max): 200 x 200 mm. Kõrguse reguleerimine, Kaldenurk: -45 - 75°. Toote värv: Valge
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
Multibrackets 7147 monitori kinnitus ja alus 124,5 cm (49") Valge Laud | €326.96 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Paigaldamine | |
| Maksimaalne kaal (mahutavus) | 18 kg |
| Ekraani minimaalne suurus | 38,1 cm |
| Ekraani maksimaalne suurus | 124,5 cm |
| Kinnituse tüüp | Laud |
| Paigaldus | Klamber |
| Sobilik teleri jaoks | |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (min) | 75 x 75 mm |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (max) | 200 x 200 mm |
| VESA-paigaldusliidesed | 75 x 75,100 x 100,200 x 200 mm |
| Toetatud ekraanide arv | 1 |
| Disain | |
| Toote värv | Valge |
| Korpuse materjal | Alumiinium |
| Ergonoomika | |
| Kõrguse reguleerimine | |
| Kõrguse reguleerimise tüüp | Gaasvedru |
| Kaldenurk | -45 - 75 ° |
| Pöördenurk | 90 ° |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kõrgus | 615 mm |
| Kaal | 3,4 kg |
| Pakendi laius | 195 mm |
| Pakendi sügavus | 475 mm |
| Pakendi kõrgus | 140 mm |
| Pakendi kaal | 4,2 kg |
| Pakendi tüüp | Karp |
| Logistika andmed | |
| Tooteid kaubaaluse kohta (euroalus) | 40 tk |
| Transpordikasti laius | 21 cm |
| Transpordikasti pikkus | 49 cm |
| Transpordikasti kõrgus | 44 cm |
| Tarnekasti (sisemine) brutokaal | 13,5 kg |
| Tooteid tarnekasti (sisemine) kohta | 3 tk |