Tootja: Multibrackets
Mudel: 4288
EAN: 7350105214288
Multibrackets 4288. Paigaldus: Klamber, Maksimaalne kaal (mahutavus): 20 kg, Ekraani minimaalne suurus: 38,1 cm (15"), Ekraani maksimaalne suurus: 81,3 cm (32"), Paigaldussüsteemi ühilduvus (min): 75 x 75 mm, Paigaldussüsteemi ühilduvus (max): 100 x 100 mm. Kõrguse reguleerimine, Kaldenurk: -45 - 75°. Toote värv: Must
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Paigaldamine | |
| Maksimaalne kaal (mahutavus) | 20 kg |
| Maksimaalne kandevõime (ekraani kohta) | 10 kg |
| Ekraani minimaalne suurus | 38,1 cm |
| Ekraani maksimaalne suurus | 81,3 cm |
| Kinnituse tüüp | Laud |
| Paigaldus | Klamber |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (min) | 75 x 75 mm |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (max) | 100 x 100 mm |
| VESA-paigaldusliidesed | 75 x 75,100 x 100 mm |
| Toetatud ekraanide arv | 2 |
| Disain | |
| Toote värv | Must |
| Korpuse materjal | Alumiinium |
| Ergonoomika | |
| Kõrguse reguleerimine | |
| Kõrguse reguleerimise tüüp | Gaasvedru |
| Kaldenurk | -45 - 75 ° |
| Rotatsiooni nurk | 90 ° |
| Pöördenurk | 180 ° |
| Kalde reguleerimine | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 4,5 kg |
| Pakendi laius | 200 mm |
| Pakendi sügavus | 800 mm |
| Pakendi kõrgus | 200 mm |
| Pakendi kaal | 8,5 kg |
| Logistika andmed | |
| Tooteid kaubaaluse kohta (euroalus) | 1000 tk |
| Tooteid tarnekasti (sisemine) kohta | 1 tk |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |