Tootja: Multibrackets
Mudel: 0723
EAN: 7350105210723
Multibrackets 0723. Paigaldus: Klamber/läbiv polt, Maksimaalne kaal (mahutavus): 24 kg, Ekraani minimaalne suurus: 81,3 cm (32"), Ekraani maksimaalne suurus: 127 cm (50"), Paigaldussüsteemi ühilduvus (min): 75 x 75 mm, Paigaldussüsteemi ühilduvus (max): 100 x 100 mm. Kõrguse reguleerimine, Pöördenurga ulatus: -20 - 20°, Kaldenurk: -15 - 20°. Toote värv: Must
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
Multibrackets 0723 monitori kinnitus ja alus 127 cm (50") Must Laud | €547.56 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Paigaldamine | |
| Maksimaalne kaal (mahutavus) | 24 kg |
| Ekraani minimaalne suurus | 81,3 cm |
| Ekraani maksimaalne suurus | 127 cm |
| Kinnituse tüüp | Laud |
| Paigaldus | Klamber/läbiv polt |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (min) | 75 x 75 mm |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (max) | 100 x 100 mm |
| VESA-paigaldusliidesed | 75 x 75,100 x 100 mm |
| Toetatud ekraanide arv | 1 |
| Lauaplaadi paksus (min) | 1 cm |
| Lauaplaadi paksus (max) | 6 cm |
| Disain | |
| Toote värv | Must |
| Korpuse materjal | Teras |
| Ergonoomika | |
| Kõrguse reguleerimine | Jah |
| Kõrguse reguleerimise tüüp | Manuaal |
| Kõrguse reguleerimise ulatus | 185 - 515 mm |
| Kaldenurk | -15 - 20 ° |
| Pöördenurga ulatus | -20 - 20 ° |
| Rotatsiooni nurk | 360 ° |
| Kalde reguleerimine | Jah |
| Pööratavus | Jah |
| Pakendi sisu | |
| Kaasas klamber | Jah |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 155 mm |
| Sügavus | 190 mm |
| Kõrgus | 520 mm |
| Kaal | 6 kg |
| Pakendi laius | 210 mm |
| Pakendi sügavus | 650 mm |
| Pakendi kõrgus | 195 mm |
| Pakendi kaal | 7 kg |
| Tehnilised andmed | |
| Ühilduvad tooted | SAMSUNG Odyssey G9 SAMSUNG Odyssey G7 SAMSUNG C49J890DKU SAMSUNG C49RG90SSU SAMSUNG C43J890DKU PHILIPS P-Line 498P9 PHILIPS P-Line 499P9H PHILIPS P-Line 43P9H DELL U4919dw DELL U4320Q LENOVO P44W-10 LG 49WL95C-W LG 43UN700-B AOC AG493UCX HP Z43 HP S430c VOXICON 49UWHD |