Tootja: Manhattan
Mudel: 461894
EAN: 0766623461894
Manhattan 461894. Paigaldus: Kruvid, Maksimaalne kaal (mahutavus): 8 kg, Ekraani minimaalne suurus: 38,1 cm (15"), Ekraani maksimaalne suurus: 81,3 cm (32"), Paigaldussüsteemi ühilduvus (min): 75 x 75 mm, Paigaldussüsteemi ühilduvus (max): 100 x 100 mm. Kõrguse reguleerimine, Pöördenurga ulatus: -45 - 45°, Kaldenurk: -20 - 20°. Toote värv: Must
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
datatronic.fi |
Manhattan 461894 monitorin kiinnike ja jalusta 81,3 cm (32") Musta Vastaanotto | €61.90 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Paigaldamine | |
| Maksimaalne kaal (mahutavus) | 8 kg |
| Ekraani minimaalne suurus | 38,1 cm |
| Ekraani maksimaalne suurus | 81,3 cm |
| Kinnituse tüüp | Laud |
| Paigaldus | Kruvid |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (min) | 75 x 75 mm |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (max) | 100 x 100 mm |
| Toetatud ekraanide arv | 1 |
| Disain | |
| Toote värv | Must |
| Korpuse materjal | Teras |
| Sertifikaat | RoHS |
| Ergonoomika | |
| Kõrguse reguleerimine | Jah |
| Kõrguse reguleerimise tüüp | Manuaal |
| Kõrguse reguleerimise ulatus | 274 - 460 mm |
| Kaldenurk | -20 - 20 ° |
| Pööratav | Jah |
| Pöördenurga ulatus | -45 - 45 ° |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 315 mm |
| Sügavus | 200 mm |
| Kõrgus | 274 mm |
| Kaal | 3,94 kg |
| Pakendi laius | 315 mm |
| Pakendi sügavus | 200 mm |
| Pakendi kõrgus | 460 mm |
| Pakendi kaal | 4,32 kg |