Tootja: Lindy
Mudel: 40971
EAN: 4002888409711
Lindy 40971. Paigaldus: Kruvid, Maksimaalne kaal (mahutavus): 50 kg, Ekraani minimaalne suurus: 58,4 cm (23"), Ekraani maksimaalne suurus: 109,2 cm (43"), Paigaldussüsteemi ühilduvus (min): 100 x 100 mm, Paigaldussüsteemi ühilduvus (max): 200 x 200 mm. Toote värv: Must
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Paigaldamine | |
| Maksimaalne kaal (mahutavus) | 50 kg |
| Ekraani minimaalne suurus | 58,4 cm |
| Ekraani maksimaalne suurus | 109,2 cm |
| Kinnituse tüüp | Laud |
| Paigaldus | Kruvid |
| Sobilik teleri jaoks | |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (min) | 100 x 100 mm |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (max) | 200 x 200 mm |
| VESA-paigaldusliidesed | 100 x 100,200 x 100,200 x 200 mm |
| Toetatud ekraanide arv | 1 |
| Disain | |
| Toote värv | Must |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 220 mm |
| Sügavus | 125 mm |
| Kõrgus | 450 mm |
| Kaal | 2 kg |
| Pakendi laius | 480 mm |
| Pakendi sügavus | 430 mm |
| Pakendi kõrgus | 290 mm |
| Pakendi kaal | 2,5 kg |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85299097 |