Tootja: Lindy
Mudel: 40706
EAN: 4002888407069
Lindy 40706. Paigaldus: Kruvid, Maksimaalne kaal (mahutavus): 6500 kg, Ekraani minimaalne suurus: 43,2 cm (17"), Ekraani maksimaalne suurus: 68,6 cm (27"), Paigaldussüsteemi ühilduvus (min): 75 x 75 mm, Paigaldussüsteemi ühilduvus (max): 100 x 100 mm. Kaldenurk: -45 - 90°. Toote värv: Must
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Paigaldamine | |
| Maksimaalne kaal (mahutavus) | 6500 kg |
| Ekraani minimaalne suurus | 43,2 cm |
| Ekraani maksimaalne suurus | 68,6 cm |
| Kinnituse tüüp | Laud |
| Paigaldus | Kruvid |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (min) | 75 x 75 mm |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (max) | 100 x 100 mm |
| VESA-paigaldusliidesed | 75 x 75,100 x 100 mm |
| Toetatud ekraanide arv | 2 |
| Lauaplaadi paksus (min) | 2 cm |
| Lauaplaadi paksus (max) | 8 cm |
| Disain | |
| Toote värv | Must |
| Korpuse materjal | Alumiinium, Polüvinüülkloriid (PVC) |
| Lihtne paigaldada | |
| Ergonoomika | |
| Kaldenurk | -45 - 90 ° |
| Rotatsiooni nurk | 360 ° |
| Pöörlemisnurk | 180 - 180 ° |
| Juhtmehaldus | |
| Kalde reguleerimine | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 3,86 kg |
| Pakendi laius | 250 mm |
| Pakendi sügavus | 500 mm |
| Pakendi kõrgus | 467,5 mm |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Pakendi sisu | |
| Juhend | |