Tootja: Kensington
Mudel: K55513WW
EAN: 0085896555131
Kensington K55513WW. Paigaldus: Klamber/läbiv polt, Maksimaalne kaal (mahutavus): 8 kg, Ekraani maksimaalne suurus: 68,6 cm (27"). Kõrguse reguleerimine, Pöördenurga ulatus: -10 - 10°, Kaldenurk: -10 - 10°. Toote värv: Must
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pure-gaming.fr |
Kensington Bras double écran spécial gain de place SmartFit | €94.90 |
|
www.topbiz.fr |
Kensington Bras double écran spécial gain de place SmartFit | €97.18 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Paigaldamine | |
| Maksimaalne kaal (mahutavus) | 8 kg |
| Ekraani maksimaalne suurus | 68,6 cm |
| Kinnituse tüüp | Laud |
| Paigaldus | Klamber/läbiv polt |
| Toetatud ekraanide arv | 2 |
| Lauaplaadi paksus (max) | 8,5 cm |
| Disain | |
| Toote värv | Must |
| Korpuse materjal | Teras |
| Lehekülje paigutus | Horisontaalpaigutus/vertikaalpaigutus |
| Lihtne paigaldada | Jah |
| Ergonoomika | |
| Kõrguse reguleerimine | Jah |
| Kõrguse reguleerimise tüüp | Manuaal |
| Kõrguse reguleerimise ulatus | 239 - 470 mm |
| Kaldenurk | -10 - 10 ° |
| Pöördenurga ulatus | -10 - 10 ° |
| Rotatsiooni nurk | 180 ° |
| Juhtmehaldus | Jah |
| Kalde reguleerimine | Jah |
| Pööratavus | Jah |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 3,29 kg |
| Pakendi tüüp | Karp |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85299097 |