Tootja: j5create
Mudel: JCT425-N
EAN: 4712795083286
j5create JCT425. Paigaldus: Eraldiseisev, Maksimaalne kaal (mahutavus): 44 kg, Ekraani minimaalne suurus: 12,2 cm (4.8"), Ekraani maksimaalne suurus: 68,6 cm (27"), Paigaldussüsteemi ühilduvus (min): 0 x 0 mm, Paigaldussüsteemi ühilduvus (max): 0 x 0 mm. Toote värv: Hõbe, Kollakaspruun, Puit
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
datatronic.fi |
j5create JCT425-N Telakointiasemalla varustettu puinen monitoriteline | €241.90 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Paigaldamine | |
| Maksimaalne kaal (mahutavus) | 44 kg |
| Ekraani minimaalne suurus | 12,2 cm |
| Ekraani maksimaalne suurus | 68,6 cm |
| Kinnituse tüüp | Laud |
| Paigaldus | Eraldiseisev |
| Sobilik teleri jaoks | Ei |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (min) | 0 x 0 mm |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (max) | 0 x 0 mm |
| Toetatud ekraanide arv | 1 |
| Disain | |
| Toote värv | Hõbe, Kollakaspruun, Puit |
| Korpuse materjal | Alumiinium, Puit |
| Lihtne paigaldada | Jah |
| Võimsus | |
| Võimsus | 20 W |
| AC-sisendpinge | 2.75 V |
| Talitluspinge | 20 V |
| Pesad & liidesed | |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) portide arv | 8 |
| USB port | Jah |
| HDMI-portide arv | 1 |
| Pakendi sisu | |
| Kaablid kaasa arvatud | USB tüüp-C |
| Juhend | Jah |
| Pakendi sisu | 1 x USB Type-C™ to 6 - Port USB™ 3.1 HUB, 1 x Quick Installation Guide, 1 x Instruction manual |
| Logistika andmed | |
| Põhikasti (välimise) laius | 94 mm |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 598 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 302 mm |
| Põhikasti (välimine) brutokaal | 4,8 kg |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 2 tk |
| Peamise pakendi GTIN (EAN/UPC) | 24712795083280 |
| Export Control Classification Number (ECCN) | EAR99 |
| Minimaalne tellimiskogus | 2 tk |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 533,9 mm |
| Sügavus | 247,9 mm |
| Kõrgus | 89,9 mm |
| Kaal | 1,8 kg |
| Pakendi laius | 280 mm |
| Pakendi sügavus | 580 mm |
| Pakendi kõrgus | 40 mm |
| Pakendi kaal | 2,19 kg |
| Pakendi tüüp | Karp |
| Töötingimused | |
| Maksimaalne kasutamistemperatuur | 40 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 0 - 85 protsenti |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -10 - 65 °C |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Suhteline õhuniiskus (H-H) hoiustamisel | 0 - 85 protsenti |
| Tehnilised andmed | |
| Garantiiaeg | 2 aasta(t) |
| Toetatud graafikaresolutsioonid | 1920 x 1080 (HD 1080), 3840 x 2160 |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Ergonoomika | |
| Sisseehitatud USB-jaotur | Jah |
| USB-jaoturi versioon | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A-tüüpi portide hulk | 5 |
| Hoidja värv | Hõbe |