Tootja: ICY BOX
Mudel: 60874
EAN: 4250078172079
ICY BOX IB-MS514-TSS. Paigaldus: Klamber/läbiv polt, Maksimaalne kaal (mahutavus): 9 kg, Ekraani maksimaalne suurus: 81,3 cm (32"), Paigaldussüsteemi ühilduvus (min): 75 x 75 mm, Paigaldussüsteemi ühilduvus (max): 100 x 100 mm. Kõrguse reguleerimine, Pöördenurga ulatus: -180 - 180°, Kaldenurk: -45 - 45°. Toote värv: Hõbe, Valge
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Paigaldamine | |
| Maksimaalne kaal (mahutavus) | 9 kg |
| Ekraani maksimaalne suurus | 81,3 cm |
| Kinnituse tüüp | Laud |
| Paigaldus | Klamber/läbiv polt |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (min) | 75 x 75 mm |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (max) | 100 x 100 mm |
| VESA-paigaldusliidesed | 75 x 75,100 x 100 mm |
| Toetatud ekraanide arv | 2 |
| Pikendus (max) | 50,9 cm |
| Lauaplaadi paksus (min) | 1 cm |
| Lauaplaadi paksus (max) | 8,5 cm |
| Disain | |
| Toote värv | Hõbe, Valge |
| Korpuse materjal | Alumiinium, Plast, Teras |
| Lihtne paigaldada | Jah |
| Ergonoomika | |
| Kõrguse reguleerimine | Jah |
| Kaldenurk | -45 - 45 ° |
| Pöördenurga ulatus | -180 - 180 ° |
| Rotatsiooni nurk | 360 ° |
| Pöörlemisnurk | -90 - 180 ° |
| Juhtmehaldus | Jah |
| Pööratavus | Jah |
| Kalde reguleerimine | Jah |
| Logistika andmed | |
| Põhikasti (välimise) laius | 420 mm |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 550 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 320 mm |
| Põhikasti (välimine) brutokaal | 24,6 kg |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 4 tk |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 509 mm |
| Sügavus | 100 mm |
| Kõrgus | 1074 mm |
| Kaal | 5,25 kg |
| Pakendi laius | 270 mm |
| Pakendi sügavus | 145 mm |
| Pakendi kõrgus | 400 mm |
| Pakendi kaal | 6 kg |
| Pakendi tüüp | Karp |
| Muud funktsioonid | |
| Päritoluriik | Hiina |