Tootja: ICY BOX
Mudel: 60873
EAN: 4250078172062
ICY BOX IB-MS513-TSS. Paigaldus: Klamber/läbiv polt, Maksimaalne kaal (mahutavus): 9 kg, Ekraani maksimaalne suurus: 81,3 cm (32"), Paigaldussüsteemi ühilduvus (min): 75 x 75 mm, Paigaldussüsteemi ühilduvus (max): 100 x 100 mm. Kõrguse reguleerimine, Pöördenurga ulatus: -180 - 180°, Kaldenurk: -45 - 45°. Toote värv: Hõbe, Valge
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
datatronic.fi |
ICY BOX IB-MS513-TSS 81,3 cm (32") Puristin/Läpipultattu Hopea, Valkoinen | €68.91 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Paigaldamine | |
| Maksimaalne kaal (mahutavus) | 9 kg |
| Ekraani maksimaalne suurus | 81,3 cm |
| Kinnituse tüüp | Laud |
| Paigaldus | Klamber/läbiv polt |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (min) | 75 x 75 mm |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (max) | 100 x 100 mm |
| VESA-paigaldusliidesed | 75 x 75,100 x 100 mm |
| Toetatud ekraanide arv | 1 |
| Pikendus (max) | 50,9 cm |
| Klambrikinnitusega laua paksus (suurim) | 8,5 cm |
| Disain | |
| Toote värv | Hõbe, Valge |
| Korpuse materjal | Alumiinium, Plast, Teras |
| Ergonoomika | |
| Kõrguse reguleerimine | Jah |
| Kõrguse reguleerimise tüüp | Manuaal |
| Kaldenurk | -45 - 45 ° |
| Pöördenurga ulatus | -180 - 180 ° |
| Rotatsiooni nurk | 360 ° |
| Pöörlemisnurk | 90 - 180 ° |
| Juhtmehaldus | Jah |
| Pööratavus | Jah |
| Kalde reguleerimine | Jah |
| Logistika andmed | |
| Põhikasti (välimise) laius | 420 mm |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 470 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 370 mm |
| Põhikasti (välimine) brutokaal | 22,3 kg |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 6 tk |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 100 mm |
| Sügavus | 537 mm |
| Kõrgus | 509 mm |
| Kaal | 2,9 kg |
| Pakendi laius | 230 mm |
| Pakendi sügavus | 405 mm |
| Pakendi kõrgus | 120 mm |
| Pakendi kaal | 3,62 kg |
| Muud funktsioonid | |
| Päritoluriik | Hiina |
| Pakendi sisu | |
| Paigalduskomplekt | Jah |
| Juhend | Jah |
| Pakendi sisu | IB-MS513-TSS, allen wrench, set of screws, quick installation guide |