Tootja: ICY BOX
Mudel: 70558
EAN: 4250078161042
ICY BOX IB-AC639. Maksimaalne kaal (mahutavus): 18 kg, Ekraani maksimaalne suurus: 61 cm (24"), Paigaldussüsteemi ühilduvus (min): 75 x 75 mm, Paigaldussüsteemi ühilduvus (max): 100 x 100 mm. Pöördenurga ulatus: -15 - 15°, Kaldenurk: -15 - 15°. Toote värv: Hõbe
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Paigaldamine | |
| Maksimaalne kaal (mahutavus) | 18 kg |
| Maksimaalne kandevõime (ekraani kohta) | 6 kg |
| Ekraani maksimaalne suurus | 61 cm |
| Kinnituse tüüp | Laud |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (min) | 75 x 75 mm |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (max) | 100 x 100 mm |
| Toetatud ekraanide arv | 3 |
| Disain | |
| Toote värv | Hõbe |
| Korpuse materjal | Alumiinium, Plast, Teras |
| Ergonoomika | |
| Kaldenurk | -15 - 15 ° |
| Pöördenurga ulatus | -15 - 15 ° |
| Rotatsiooni nurk | 360 ° |
| Pöörlemisnurk | 0 - 360 ° |
| Pööratavus | |
| Logistika andmed | |
| Põhikasti (välimise) laius | 562 mm |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 351 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 168 mm |
| Põhikasti (välimine) brutokaal | 5,78 kg |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 1 tk |
| Harmonized System (HS) kood | 85299097 |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 1300 mm |
| Sügavus | 410 mm |
| Kõrgus | 327 mm |
| Kaal | 4,68 kg |
| Pakendi laius | 562 mm |
| Pakendi sügavus | 351 mm |
| Pakendi kõrgus | 168 mm |
| Pakendi kaal | 5,78 kg |
| Muud funktsioonid | |
| Päritoluriik | Taiwan |