Tootja: HP
Mudel: E8H16AA
EAN: 0696729701870
HP Integrated Work Center Stand – USDT / Thin Clients. Maksimaalne kaal (mahutavus): 4,8 kg, Ekraani minimaalne suurus: 43,2 cm (17"), Ekraani maksimaalne suurus: 61 cm (24"), Paigaldussüsteemi ühilduvus (min): 100 x 100 mm, Paigaldussüsteemi ühilduvus (max): 100 x 100 mm. Kõrguse reguleerimine, Pöördenurga ulatus: -180 - 180°, Kaldenurk: -3 - 20°. Toote värv: Must
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.proline.lv |
HP Integrated Work Center Stand for Ultra Slim Desktop and Thin Client | €118.50 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Paigaldamine | |
| Maksimaalne kaal (mahutavus) | 4,8 kg |
| Ekraani minimaalne suurus | 43,2 cm |
| Ekraani maksimaalne suurus | 61 cm |
| Kinnituse tüüp | Laud |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (min) | 100 x 100 mm |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (max) | 100 x 100 mm |
| Toetatud ekraanide arv | 1 |
| Disain | |
| Toote värv | Must |
| HP segment | Ettevõtlus |
| Ergonoomika | |
| Kõrguse reguleerimine | |
| Kõrguse reguleerimise ulatus | 0 - 130 mm |
| Kaldenurk | -3 - 20 ° |
| Pöördenurga ulatus | -180 - 180 ° |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 373,5 mm |
| Sügavus | 250,5 mm |
| Kõrgus | 361,9 mm |
| Kaal | 3,1 kg |
| Pakendi laius | 320 mm |
| Pakendi sügavus | 490 mm |
| Pakendi kõrgus | 438 mm |
| Pakendi kaal | 4,9 kg |
| Muud funktsioonid | |
| Kõrgus | 36,2 cm |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85299097 |
| Tehnilised andmed | |
| Aluse kaal (naelades) | 3,08 kg |