Tootja: HP
Mudel: 762U0AA
EAN: 0197029375285
HP 762U0AA. Paigaldus: Läbiva poldiga, Maksimaalne kaal (mahutavus): 6,8 kg, Ekraani minimaalne suurus: 54,5 cm (21.4"), Ekraani maksimaalne suurus: 80 cm (31.5"), Paigaldussüsteemi ühilduvus (min): 100 x 100 mm, Paigaldussüsteemi ühilduvus (max): 100 x 100 mm. Kõrguse reguleerimine, Kaldenurk: -5 - 20°. Toote värv: Must, Hõbe
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Paigaldamine | |
| Maksimaalne kaal (mahutavus) | 6,8 kg |
| Ekraani minimaalne suurus | 54,5 cm |
| Ekraani maksimaalne suurus | 80 cm |
| Kinnituse tüüp | Laud |
| Maksimaalne kandevõime (ekraani kohta) | 2,5 kg |
| Paigaldus | Läbiva poldiga |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (min) | 100 x 100 mm |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (max) | 100 x 100 mm |
| Toetatud ekraanide arv | 1 |
| Lauaplaadi paksus (min) | 1 cm |
| Lauaplaadi paksus (max) | 5 cm |
| Paigaldusläbiviiguga laua paksus (suurim) | 8 cm |
| Disain | |
| Toote värv | Must, Hõbe |
| HP segment | Ettevõtlus |
| Ergonoomika | |
| Kõrguse reguleerimine | Jah |
| Kõrguse reguleerimise ulatus | 0 - 150 mm |
| Kaldenurk | -5 - 20 ° |
| Pööratav | Jah |
| Rotatsiooni nurk | 90 ° |
| Pöörlemisnurk | -90 - 90 ° |
| Hoidikute arv | 1 |
| Kalde reguleerimine | Jah |
| Pakendi sisu | |
| Kaasas VESA-kinnitus | Jah |
| Paigalduskomplekt | Jah |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 549 mm |
| Sügavus | 327 mm |
| Kõrgus | 115 mm |
| Kaal | 3,17 kg |
| Pakendi laius | 482 mm |
| Pakendi sügavus | 350 mm |
| Pakendi kõrgus | 115 mm |
| Pakendi kaal | 4,19 kg |