Tootja: Hannspree
Mudel: 80-04000014G000
EAN: 4711404023552
Hannspree 80-04000014G000. Paigaldus: Eraldiseisev, Maksimaalne kaal (mahutavus): 4 kg, Ekraani minimaalne suurus: 59,9 cm (23.6"), Ekraani maksimaalne suurus: 71,1 cm (28"), Paigaldussüsteemi ühilduvus (min): 75 x 75 mm, Paigaldussüsteemi ühilduvus (max): 100 x 100 mm. Kõrguse reguleerimine, Pöördenurga ulatus: -60 - 60°, Kaldenurk: -5 - 21°
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Paigaldamine | |
| Maksimaalne kaal (mahutavus) | 4 kg |
| Ekraani minimaalne suurus | 59,9 cm |
| Ekraani maksimaalne suurus | 71,1 cm |
| Kinnituse tüüp | Laud |
| Paigaldus | Eraldiseisev |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (min) | 75 x 75 mm |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (max) | 100 x 100 mm |
| VESA-paigaldusliidesed | 75 x 75,100 x 100 mm |
| Toetatud ekraanide arv | 1 |
| Ergonoomika | |
| Kõrguse reguleerimine | |
| Kõrguse reguleerimise tüüp | Manuaal |
| Kõrguse reguleerimise ulatus | 155,5 - 305,5 mm |
| Kaldenurk | -5 - 21 ° |
| Pöördenurga ulatus | -60 - 60 ° |
| Pöörlemisnurk | -90 - 90 ° |
| Kalde reguleerimine | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 267,6 mm |
| Sügavus | 188,3 mm |
| Kõrgus | 394,1 mm |
| Kaal | 1,87 kg |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85299097 |