Tootja: Hama
Mudel: 00095820
EAN: 4007249958204
Hama FULLMOTION. Maksimaalne kaal (mahutavus): 5 kg, Ekraani maksimaalne suurus: 66 cm (26"), Paigaldussüsteemi ühilduvus (min): 100 x 100 mm, Paigaldussüsteemi ühilduvus (max): 100 x 100 mm. Kõrguse reguleerimine, Pöördenurga ulatus: -180 - 180°, Kaldenurk: -90 - 90°. Toote värv: Must
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.emundia.si |
HAMA FULLMOTION Monitorska roka, 66 cm (26"), plinska vzmet, črna | €111.90 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Paigaldamine | |
| Maksimaalne kaal (mahutavus) | 5 kg |
| Ekraani maksimaalne suurus | 66 cm |
| Kinnituse tüüp | Laud |
| Sobilik teleri jaoks | |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (min) | 100 x 100 mm |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (max) | 100 x 100 mm |
| VESA-paigaldusliidesed | 100 x 100 mm |
| Toetatud ekraanide arv | 1 |
| Disain | |
| Toote värv | Must |
| Ergonoomika | |
| Kõrguse reguleerimine | |
| Reguleeritav sügavus | |
| Kaldenurk | -90 - 90 ° |
| Pöördenurk | 360 ° |
| Pöördenurga ulatus | -180 - 180 ° |
| Rotatsiooni nurk | 360 ° |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 115 mm |
| Sügavus | 522 mm |
| Kõrgus | 112 mm |
| Pakendi sisu | |
| Juhend | |