Tootja: Hama
Mudel: 00118498
EAN: 4047443469212
Hama 00118498. Paigaldus: Klamber, Ekraani minimaalne suurus: 25,4 cm (10"), Ekraani maksimaalne suurus: 81,3 cm (32"), Paigaldussüsteemi ühilduvus (min): 75 x 75 mm, Paigaldussüsteemi ühilduvus (max): 100 x 100 mm. Kõrguse reguleerimine, Kaldenurk: 45 - -45°. Toote värv: Must
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Paigaldamine | |
| Maksimaalne kandevõime (ekraani kohta) | 12 kg |
| Ekraani minimaalne suurus | 25,4 cm |
| Ekraani maksimaalne suurus | 81,3 cm |
| Kinnituse tüüp | Laud |
| Paigaldus | Klamber |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (min) | 75 x 75 mm |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (max) | 100 x 100 mm |
| VESA-paigaldusliidesed | 75 x 75,100 x 100 mm |
| Toetatud ekraanide arv | 2 |
| Lauaplaadi paksus (min) | 1 cm |
| Lauaplaadi paksus (max) | 8,5 cm |
| Disain | |
| Toote värv | Must |
| Lihtne paigaldada | |
| Ergonoomika | |
| Kõrguse reguleerimine | |
| Kõrguse reguleerimise tüüp | Gaasvedru |
| Kaldenurk | 45 - -45 ° |
| Rotatsiooni nurk | 180 ° |
| Hoidikute arv | 2 |
| Juhtmehaldus | |
| Kalde reguleerimine | |
| Pööratavus | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 903,3 mm |
| Sügavus | 129 mm |
| Kõrgus | 542,9 mm |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Pakendi sisu | |
| Pakendi sisu | 1 FULLMOTION monitor arm Mounting hardware 1 installation guide |