Tootja: Fellowes
Mudel: 9683201
EAN: 0043859749317
Fellowes Eppa monitori kinnitus on usaldusväärne ja tugev lahendus arvuti ekraani kinnitamiseks. Selle reguleeritava kõrguse ja kaldenurga vahemikuga -90 - 90 kraadi saate kergesti kohandada enda vaatamiskogemust. Kinnitus on mõeldud monitoridele suurusega kuni 99,1 cm (39 tolli) ning maksimaalse kaalukandevõimega 8 kg. Selle paigaldus on klamber, millega on lihtne kinnitada laua külge, mille paksus on 1-8,5 cm. Korpuse materjal on valmistatud terasest, tagades vastupidavuse pikaajaliseks kasutamiseks. Saate reguleerida kinnitusseadme sügavust 102-538 mm ja pöörata ekraani nurka kuni 360 kraadi. Kinnitus on kujundatud täis 360-kraadise pöördenurga ja 0-180-kraadise pöördenurgaga. Fellowes Eppa monitori kinnitusel on ka mitmeid logistilisi funktsioone, sealhulgas kaalub see vaid 3 kg, mistõttu on seda lihtne ühest töökohast teise liigutada. Kinnitus tarnitakse kastipakendis mõõtudega 480 x 117 x 565 mm ja kaalub 3,63 kg, mistõttu on seda lihtne transportida ja ladustada.
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.topbiz.fr |
Fellowes Eppa 9683201 support d'écran plat pour bureau 101,6 cm (40") Blanc | €95.20 |
|
www.ldlc.com |
Fellowes Bras porte écran simple EPPA Blanc | €119.95 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Paigaldamine | |
| Maksimaalne kaal (mahutavus) | 8 kg |
| Maksimaalne kandevõime (ekraani kohta) | 8 kg |
| Ekraani maksimaalne suurus | 99,1 cm |
| Kinnituse tüüp | Laud |
| Paigaldus | Klamber/kaitsekrae |
| Sobilik teleri jaoks | Ei |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (min) | 75 x 75 mm |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (max) | 100 x 100 mm |
| Toetatud ekraanide arv | 1 |
| Pikendus (max) | 53,8 cm |
| Lauaplaadi paksus (min) | 1 cm |
| Lauaplaadi paksus (max) | 8,5 cm |
| Disain | |
| Toote värv | Valge |
| Korpuse materjal | Teras |
| Sertifikaat | FIRA International |
| Ergonoomika | |
| Kõrguse reguleerimine | |
| Kõrguse reguleerimise ulatus | 140 - 406 mm |
| Reguleeritav sügavus | |
| Sühavuse reguleerimisvahemik | 102 - 538 mm |
| Kaldenurk | -90 - 90 ° |
| Pööratav | Jah |
| Pöördenurk | 360 ° |
| Rotatsiooni nurk | 360 ° |
| Liikumisulatus | 0 - 180 ° |
| Hoidikute arv | 1 |
| Kalde reguleerimine | |
| Logistika andmed | |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 2 tk |
| Harmonized System (HS) kood | 85299097 |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 117 mm |
| Sügavus | 575 mm |
| Kõrgus | 480 mm |
| Kaal | 2,9 kg |
| Pakendi laius | 419,1 mm |
| Pakendi sügavus | 279,4 mm |
| Pakendi kõrgus | 111,1 mm |
| Pakendi kaal | 3,63 kg |
| Pakendi tüüp | Karp |
| Tehnilised andmed | |
| Garantiiaeg | 5 aasta(t) |