| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pure-gaming.fr |
Fellowes 9731001 support d'écran plat pour bureau Transparent | €69.91 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Paigaldamine | |
| Maksimaalne kaal (mahutavus) | 6,5 kg |
| Kinnituse tüüp | Laud |
| Paigaldus | Eraldiseisev |
| Toetatud ekraanide arv | 1 |
| Disain | |
| Toote värv | Läbipaistev |
| Korpuse materjal | Akrüül |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 269,9 mm |
| Sügavus | 254 mm |
| Kõrgus | 106,9 mm |
| Kaal | 600 g |
| Pikkus | 270 mm |
| Pakendi laius | 320 mm |
| Pakendi sügavus | 265,9 mm |
| Pakendi kõrgus | 116,1 mm |
| Pakendi kaal | 950 g |
| Pakendi tüüp | Karp |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85299097 |
| Ergonoomika | |
| Sahtlite arv | 1 sahtel(id) |