| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
eltek.lv |
Fellowes pod monitor i-Spire™ - 9472302 | €42.64 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Paigaldamine | |
| Maksimaalne kaal (mahutavus) | 5,5 kg |
| Disain | |
| Toote värv | Must, Hall |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 660 g |
| Pakendi laius | 227 mm |
| Pakendi kõrgus | 131,8 mm |
| Pakendi kaal | 1,05 kg |
| Tehnilised andmed | |
| Aluse kõrgus | 12,4 cm |
| Aluse sügavus | 22,7 cm |
| Aluse laius | 50,6 cm |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85299097 |