| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
eltek.lv |
Fellowes pod monitor i-Spire (9311102) | €39.82 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Paigaldamine | |
| Maksimaalne kaal (mahutavus) | 5,5 kg |
| Kinnituse tüüp | Laud |
| Toetatud ekraanide arv | 1 |
| Disain | |
| Toote värv | Hall, Valge |
| Korpuse materjal | ABS-sünteetika |
| Ergonoomika | |
| Kõrguse reguleerimine | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 505 mm |
| Sügavus | 220 mm |
| Kõrgus | 125 mm |
| Kaal | 660 g |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85299097 |