Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Paigaldamine | |
| Maksimaalne kaal (mahutavus) | 7,7 kg |
| Ekraani maksimaalne suurus | 68,6 cm |
| Kinnituse tüüp | Laud |
| Toetatud ekraanide arv | 1 |
| Disain | |
| Toote värv | Hõbe |
| Korpuse materjal | Alumiinium |
| Ergonoomika | |
| Kõrguse reguleerimine | Jah |
| Kõrguse reguleerimise ulatus | 0 - 405 mm |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 114 mm |
| Sügavus | 139 mm |
| Kõrgus | 419 mm |
| Kaal | 450 g |
| Pakendi laius | 152 mm |
| Pakendi sügavus | 438 mm |
| Pakendi kõrgus | 108 mm |
| Pakendi kaal | 1,25 kg |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85299097 |