Tootja: Ewent
Mudel: EW1535
EAN: 8054392618451
Ewent EW1535. Paigaldus: Eraldiseisev, Maksimaalne kaal (mahutavus): 8 kg, Ekraani minimaalne suurus: 33 cm (13"), Ekraani maksimaalne suurus: 81,3 cm (32"), Paigaldussüsteemi ühilduvus (min): 75 x 75 mm, Paigaldussüsteemi ühilduvus (max): 100 x 100 mm. Kõrguse reguleerimine, Pöördenurga ulatus: -90 - 90°, Kaldenurk: -45 - 45°. Toote värv: Must
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.efecto2000.es |
Ewent EW1535 monitori kinnitus ja alus 81,3 cm (32") Must Laud | €18.93 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Paigaldamine | |
| Maksimaalne kaal (mahutavus) | 8 kg |
| Ekraani minimaalne suurus | 33 cm |
| Ekraani maksimaalne suurus | 81,3 cm |
| Kinnituse tüüp | Laud |
| Paigaldus | Eraldiseisev |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (min) | 75 x 75 mm |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (max) | 100 x 100 mm |
| VESA-paigaldusliidesed | 75 x 75,100 x 100 mm |
| Toetatud ekraanide arv | 1 |
| Disain | |
| Toote värv | Must |
| Ergonoomika | |
| Kõrguse reguleerimine | |
| Kõrguse reguleerimise tüüp | Manuaal |
| Kõrguse reguleerimise ulatus | 20 - 460 mm |
| Kaldenurk | -45 - 45 ° |
| Pöördenurga ulatus | -90 - 90 ° |
| Rotatsiooni nurk | 360 ° |
| Kalde reguleerimine | |