Tootja: Ewent
Mudel: EW1532
EAN: 8052101430646
Ewent EW1532. Paigaldus: Kruvid, Maksimaalne kaal (mahutavus): 9 kg, Ekraani minimaalne suurus: 43,2 cm (17"), Ekraani maksimaalne suurus: 81,3 cm (32"), Paigaldussüsteemi ühilduvus (min): 75 x 75 mm, Paigaldussüsteemi ühilduvus (max): 100 x 100 mm. Kõrguse reguleerimine, Kaldenurk: -45 - 90°. Toote värv: Must
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.efecto2000.es |
Ewent EW1532 monitori kinnitus ja alus 81,3 cm (32") Must Sein | €31.40 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Paigaldamine | |
| Maksimaalne kaal (mahutavus) | 9 kg |
| Ekraani minimaalne suurus | 43,2 cm |
| Ekraani maksimaalne suurus | 81,3 cm |
| Kinnituse tüüp | Sein |
| Paigaldus | Kruvid |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (min) | 75 x 75 mm |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (max) | 100 x 100 mm |
| VESA-paigaldusliidesed | 75 x 75,100 x 100 mm |
| Toetatud ekraanide arv | 1 |
| Disain | |
| Toote värv | Must |
| Korpuse materjal | Alumiinium, Plast, Teras |
| Ergonoomika | |
| Kõrguse reguleerimine | |
| Kõrguse reguleerimise tüüp | Gaasvedru |
| Reguleeritav sügavus | |
| Kaldenurk | -45 - 90 ° |
| Pöördenurk | 360 ° |
| Rotatsiooni nurk | 360 ° |
| Juhtmehaldus | |
| Kalde reguleerimine | |
| Logistika andmed | |
| Põhikasti (välimise) laius | 635 mm |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 425 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 312 mm |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 5 tk |
| Põhikastid (välimised) kaubaaluse kohta | 5 tk |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 2,37 kg |
| Pakendi laius | 405 mm |
| Pakendi sügavus | 292 mm |
| Pakendi kõrgus | 121 mm |
| Pakendi kaal | 2,84 kg |