Tootja: Ewent
Mudel: EW1510
EAN: 8054392610295
Ewent EW1510. Paigaldus: Klamber, Maksimaalne kaal (mahutavus): 8 kg, Ekraani minimaalne suurus: 33 cm (13"), Ekraani maksimaalne suurus: 68,6 cm (27"), Paigaldussüsteemi ühilduvus (min): 75 x 75 mm, Paigaldussüsteemi ühilduvus (max): 100 x 100 mm. Kõrguse reguleerimine, Kaldenurk: -90 - 90°. Toote värv: Must
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Paigaldamine | |
| Maksimaalne kaal (mahutavus) | 8 kg |
| Ekraani minimaalne suurus | 33 cm |
| Ekraani maksimaalne suurus | 68,6 cm |
| Kinnituse tüüp | Laud |
| Paigaldus | Klamber |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (min) | 75 x 75 mm |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (max) | 100 x 100 mm |
| Toetatud ekraanide arv | 1 |
| Lauaplaadi paksus (min) | 1 cm |
| Lauaplaadi paksus (max) | 8,8 cm |
| Disain | |
| Toote värv | Must |
| Korpuse materjal | Alumiinium, Plast, Teras |
| Ergonoomika | |
| Kõrguse reguleerimine | |
| Kaldenurk | -90 - 90 ° |
| Pöördenurk | 360 ° |
| Rotatsiooni nurk | 360 ° |
| Pöörlemispunktide arv | 3 |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 480 mm |
| Sügavus | 120 mm |
| Kõrgus | 600 mm |
| Pakendi laius | 495 mm |
| Pakendi sügavus | 120 mm |
| Pakendi kõrgus | 181 mm |
| Pakendi kaal | 3,88 kg |
| Pakendi tüüp | Karp |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85299097 |