Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Paigaldamine | |
| Maksimaalne kaal (mahutavus) | 15 kg |
| Kinnituse tüüp | Laud |
| Paigaldus | Eraldiseisev |
| Toetatud ekraanide arv | 1 |
| Disain | |
| Toote värv | Must |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 600 mm |
| Sügavus | 210 mm |
| Kõrgus | 97 mm |
| Kaal | 2,67 kg |
| Pakendi laius | 265 mm |
| Pakendi sügavus | 70 mm |
| Pakendi kõrgus | 672 mm |
| Pakendi kaal | 3,17 kg |
| Pakendi tüüp | Karp |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85299097 |
| Muud funktsioonid | |
| Päritoluriik | Hiina |
| Ergonoomika | |
| Sisseehitatud USB-jaotur | |
| USB-jaoturi versioon | 2.0 |
| Jalad | |
| Hoidja värv | Must |