| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
25n.de |
equip ERGO Monitorerhöhung Sitz-Steh verbunden schwarz | equip | 650840 | 4015867225394 | €139.06 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Paigaldamine | |
| Maksimaalne kaal (mahutavus) | 15 kg |
| Kinnituse tüüp | Laud |
| Paigaldus | Eraldiseisev |
| Toetatud ekraanide arv | 1 |
| Disain | |
| Toote värv | Must |
| Lihtne paigaldada | |
| Sertifikaat | RoHS |
| Ergonoomika | |
| Kõrguse reguleerimise tüüp | Manuaal |
| Kõrguse reguleerimise ulatus | 100 - 500 mm |
| Jalad | |
| Hoidja värv | Must |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 615 mm |
| Sügavus | 505 mm |
| Kõrgus | 800 mm |
| Kaal | 12,3 kg |
| Pakendi laius | 185 mm |
| Pakendi sügavus | 490 mm |
| Pakendi kõrgus | 885 mm |
| Pakendi kaal | 13,8 kg |
| Pakendi tüüp | Karp |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85299097 |
| Muud funktsioonid | |
| Päritoluriik | Hiina |