Tootja: Equip
Mudel: 650136
EAN: 4015867229347
Equip 650136. Paigaldus: Kruvid, Maksimaalne kaal (mahutavus): 9 kg, Ekraani minimaalne suurus: 43,2 cm (17"), Ekraani maksimaalne suurus: 81,3 cm (32"), Paigaldussüsteemi ühilduvus (min): 75 x 75 mm, Paigaldussüsteemi ühilduvus (max): 100 x 100 mm. Kaldenurk: -45 - 90°. Toote värv: Must
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.efecto2000.es |
Equip 650136 monitori kinnitus ja alus 81,3 cm (32") Must Sein | €34.21 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Paigaldamine | |
| Maksimaalne kaal (mahutavus) | 9 kg |
| Ekraani minimaalne suurus | 43,2 cm |
| Ekraani maksimaalne suurus | 81,3 cm |
| Kinnituse tüüp | Sein |
| Paigaldus | Kruvid |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (min) | 75 x 75 mm |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (max) | 100 x 100 mm |
| Toetatud ekraanide arv | 1 |
| Disain | |
| Toote värv | Must |
| Korpuse materjal | Alumiinium, Plast, Roostevaba teras |
| Ergonoomika | |
| Kaldenurk | -45 - 90 ° |
| Rotatsiooni nurk | 360 ° |
| Liikumisulatus | -90 - 90 ° |
| Juhtmehaldus | |
| Kalde reguleerimine | |
| Pööratavus | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 315 mm |
| Sügavus | 321 mm |
| Kõrgus | 117 mm |
| Kaal | 1,28 kg |
| Pakendi laius | 195 mm |
| Pakendi sügavus | 90 mm |
| Pakendi kõrgus | 440 mm |
| Pakendi kaal | 1,74 kg |
| Pakendi tüüp | Karp |
| Pakendi sisu | |
| Paigalduskomplekt | |
| Juhend | |
| Tehnilised andmed | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS |
| Muud funktsioonid | |
| Päritoluriik | Hiina |