Tootja: Equip
Mudel: 650134
EAN: 4015867225387
Equip 650134. Paigaldus: Klamber, Maksimaalne kaal (mahutavus): 21 kg, Paigaldussüsteemi ühilduvus (min): 75 x 75 mm, Paigaldussüsteemi ühilduvus (max): 100 x 100 mm. Kõrguse reguleerimine, Kaldenurk: -35 - 35°. Toote värv: Must
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Paigaldamine | |
| Maksimaalne kaal (mahutavus) | 21 kg |
| Maksimaalne kandevõime (ekraani kohta) | 7 kg |
| Kinnituse tüüp | Laud |
| Paigaldus | Klamber |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (min) | 75 x 75 mm |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (max) | 100 x 100 mm |
| Toetatud ekraanide arv | 3 |
| Disain | |
| Toote värv | Must |
| Korpuse materjal | Alumiinium |
| Sertifikaat | RoHS |
| Ergonoomika | |
| Kõrguse reguleerimine | |
| Kõrguse reguleerimise tüüp | Gaasvedru |
| Kaldenurk | -35 - 35 ° |
| Rotatsiooni nurk | 360 ° |
| Liikumisulatus | -90 - 90 ° |
| Juhtmehaldus | |
| Kalde reguleerimine | |
| Pakendi sisu | |
| Kaasas VESA-kinnitus | |
| Juhend | |
| Logistika andmed | |
| Põhikasti (välimise) laius | 347 mm |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 153 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 446 mm |
| Põhikasti (välimine) brutokaal | 7,28 kg |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 1 tk |
| Harmonized System (HS) kood | 85299097 |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 1418 mm |
| Sügavus | 579 mm |
| Kõrgus | 161 mm |
| Kaal | 6,25 kg |
| Pakendi laius | 347 mm |
| Pakendi sügavus | 153 mm |
| Pakendi kõrgus | 446 mm |
| Pakendi kaal | 7,28 kg |
| Pakendi tüüp | Karp |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Muud funktsioonid | |
| Päritoluriik | Hiina |