Tootja: Edbak
Mudel: STDV100
EAN: 5902841138858
Edbak STDV100. Paigaldus: Kruvid, Maksimaalne kaal (mahutavus): 80 kg, Ekraani minimaalne suurus: 101,6 cm (40"), Ekraani maksimaalne suurus: 190,5 cm (75"), Paigaldussüsteemi ühilduvus (min): 100 x 100 mm, Paigaldussüsteemi ühilduvus (max): 600 x 400 mm. Kõrguse reguleerimine, Kaldenurk: 0 - 11°. Toote värv: Must
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Paigaldamine | |
| Maksimaalne kaal (mahutavus) | 80 kg |
| Ekraani minimaalne suurus | 101,6 cm |
| Ekraani maksimaalne suurus | 190,5 cm |
| Kinnituse tüüp | Põrand |
| Paigaldus | Kruvid |
| Sobilik teleri jaoks | Jah |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (min) | 100 x 100 mm |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (max) | 600 x 400 mm |
| Toetatud ekraanide arv | 1 |
| Minimaalne kaugus põrandast | 25 cm |
| Maksimaalne kaugus põrandast | 165 cm |
| Disain | |
| Toote värv | Must |
| Sertifikaat | RoHS |
| Ergonoomika | |
| Kõrguse reguleerimine | Jah |
| Kaldenurk | 0 - 11 ° |
| Juhtmehaldus | Jah |
| Kalde reguleerimine | Jah |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 720 mm |
| Sügavus | 435 mm |
| Kõrgus | 1830 mm |
| Kaal | 33,3 kg |
| Pakendi laius | 1750 mm |
| Pakendi sügavus | 510 mm |
| Pakendi kõrgus | 230 mm |
| Pakendi kaal | 35 kg |