Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Paigaldamine | |
| Maksimaalne kaal (mahutavus) | 20 kg |
| Paigaldus | Eraldiseisev |
| Toetatud ekraanide arv | 1 |
| Disain | |
| Toote värv | Hall, Valge |
| Korpuse materjal | Teras |
| Ergonoomika | |
| Kõrguse reguleerimine | |
| Kõrguse reguleerimise ulatus | 110 - 160 mm |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 381 mm |
| Sügavus | 260 mm |
| Kõrgus | 160 mm |
| Pakendi laius | 404 mm |
| Pakendi sügavus | 284 mm |
| Pakendi kõrgus | 112 mm |
| Pakendi kaal | 5,5 kg |
| Tehnilised andmed | |
| Pakendi kaal | 5,5 kg |
| Maksimaalne statiivi kõrgus | 16 cm |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85299097 |