Tootja: Chief
Mudel: K1C120B
EAN: 0841872148526
Chief K1C120B. Maksimaalne kaal (mahutavus): 9,9 kg, Ekraani minimaalne suurus: 25,4 cm (10"), Ekraani maksimaalne suurus: 76,2 cm (30"), Paigaldussüsteemi ühilduvus (min): 75 x 75 mm, Paigaldussüsteemi ühilduvus (max): 100 x 100 mm. Kõrguse reguleerimine, Kaldenurk: -10 - 75°. Toote värv: Must
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
mts.ee |
Chief K1C120B monitori kinnitus ja alus 76,2 cm (30") Must | €374.26 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Paigaldamine | |
| Maksimaalne kaal (mahutavus) | 9,9 kg |
| Ekraani minimaalne suurus | 25,4 cm |
| Ekraani maksimaalne suurus | 76,2 cm |
| Kinnituse tüüp | Laud |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (min) | 75 x 75 mm |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (max) | 100 x 100 mm |
| Toetatud ekraanide arv | 1 |
| Disain | |
| Toote värv | Must |
| Ergonoomika | |
| Kõrguse reguleerimine | |
| Kõrguse reguleerimise ulatus | 177,8 - 330,2 mm |
| Kaldenurk | -10 - 75 ° |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85299097 |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Pakendi kaal | 6 kg |