Tootja: Bosch
Mudel: UMM-LED27-SD
EAN: 0800549899024
Bosch UMM-LED27-SD. Paigaldus: Eraldiseisev, Maksimaalne kaal (mahutavus): 8 kg, Ekraani maksimaalne suurus: 68,6 cm (27"). Kõrguse reguleerimine, Kaldenurk: -5 - 25°. Toote värv: Must
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
Bosch UMM-LED27-SD monitori kinnitus ja alus 68,6 cm (27") Must Laud | €95.04 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Paigaldamine | |
| Maksimaalne kaal (mahutavus) | 8 kg |
| Ekraani maksimaalne suurus | 68,6 cm |
| Kinnituse tüüp | Laud |
| Paigaldus | Eraldiseisev |
| Toetatud ekraanide arv | 1 |
| Disain | |
| Toote värv | Must |
| Korpuse materjal | Alumiinium, Plast, Teras |
| Ergonoomika | |
| Kõrguse reguleerimine | |
| Kõrguse reguleerimise tüüp | Manuaal |
| Kaldenurk | -5 - 25 ° |
| Pöördenurk | 360 ° |
| Kalde reguleerimine | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 222 mm |
| Sügavus | 252 mm |
| Kõrgus | 432 mm |
| Kaal | 3,12 kg |