Tootja: BakkerElkhuizen
Mudel: BNEASSDR2W
EAN: 8719274671855
BakkerElkhuizen Riser 2. Tüüp: Sirge, Lauaplaadi kuju: Ristkülikukujuline, Õige kasutus: Kodukontor, Kontor. Laius: 880 mm, Sügavus: 415 mm, Kõrgus: 120 mm
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Disain | |
| Tüüp | Sirge |
| Õige kasutus | Kodukontor, Kontor |
| Lauaplaadi kuju | Ristkülikukujuline |
| Toote värv | Valge |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 880 mm |
| Sügavus | 415 mm |
| Kõrgus | 120 mm |
| Kaal | 15 kg |